Zdravotní omezení

V pivních lázních Štramberk jsou samozřejmě vřele vítáni všichni návštěvníci. I zde však platí určitá zdravotní omezení, tak jako v jiných lázních. Pivní koupele se nedoporučují především nastávajícím maminkám v pokročilém stádiu těhotenství, osobám, které trpí jakýmkoliv srdečním onemocněním nebo těm, kteří nedávno podstoupili jakoukoliv závažnější operaci. Dále by se pivním lázním měli vyvarovat také lidé s vysokým krevním tlakem a zajisté i ti, kteří trpí kožními problémy.

Pokud patříte mezi některé z výše jmenovaných nebo si nejste jistí vhodností těchto lázní vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu, poraďte se o pobytu napřed se svým ošetřujícím lékařem. Pivní lázně Štramberk chtějí své návštěvníky totiž především hýčkat, takže by Vám nerady způsobily další nepříjemnosti.

Nepatříte-li ale mezi žádné z těchto případů nebo jste již lázeňský pobyt konzultovali se svým lékařem, pak neváhejte a vyberte si z nabídky pobytů v pivních lázních Štramberk. Každý z nás si totiž čas od času zaslouží trochu relaxace.

Nabídka balíčků


Pravá pivní lázeň

Pivní lázně Štramberk

Mohou vás zajímat také Pivní lázně Chodová Planá. Další zajímavé pivní lázně jsou také Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm.
...neváhejte a