Léčivé účinky

Mnozí z nás se domnívají, že pivo je pouhý alkoholický nápoj zlatavé barvy, který si v dnešní době oblíbily statisíce lidí po celém světě. Již před dávnými časy však bylo vědecky dokázáno, že má pivo zvláštní léčivé účinky. První koupele v pivu začali praktikovat obyvatelé starobylé Mezopotámie, když zjistili, že má tento zlatavý mok na jejich tělo výjimečně příznivé účinky. Dnes pivní lázně patří mezi jedny z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších druhů lázní.

Pivní lázeň se provádí ve speciální vaně, ve které proudí voda s teplotou nad 30°C. Tato teplota otevírá na pokožce póry a odplavuje z ní nežádoucí látky. Pivní kvasinky a bylinné směsi, které jsou do této lázně přidávány, jsou nejen léčivé, ale vytvářejí také nezapomenutelné aroma.

Po koupeli Vás pak čeká jemná masáž pro ještě větší uvolnění a nakonec už jen ničím nerušený odpočinek na speciálním relaxačním lůžku. Pokud tedy toužíte po uvolnění, při kterém můžete udělat navíc pro své tělo i něco prospěšného, navštivte pivní lázně Štramberk.

Nabídka balíčků


Pravá pivní lázeň

Pivní lázně Štramberk

Mohou vás zajímat také Pivní lázně Chodová Planá. Další zajímavé pivní lázně jsou také Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm.
...neváhejte a